Працівника Головного держуправління фіскальної служби у Дніпропетровській області підозрюють у отриманні 7 тисяч доларів хабаря. Йому загрожує до 10 років за гратами. Про це Слідству.Інфо стало відомо з ухвали Індустріального райсуду Дніпра.

Підозрюваний впродовж жовтня-листопада 2018 року вимагав у довіреної особи фізичної особи-підприємця хабар, за який він обіцяв не проводити обшуки та перевірки щодо діяльності ФОПа, мережі аптек. В середині листопада фіскал, нібито, викликав підприємця до себе в офіс і повідомив, що знайшов чимало доказів про приховування податків мережею аптек. Коли чоловік запитав “що ж йому роботи” – чиновник-податківець ввів на калькуляторі суму 10 000. Згодом додав – доларів.

Як повідомляє офіційне слідство, вже наступного дня чиновник фіскальної служби зустрівся з підприємцем-аптекарем і отримав сім тисяч доларів хабара, тобто більше ніж 194 тисячі гривень. Більше, як розповів представник підприємця, у нього просто не було. Фіскала-хабарника поліція затримала майже відразу і оголосила підозру в отриманні неправомірної вигоди.

Суд обрав для підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб. Щоправда, він може внести заставу в розмірі 2 мільйонів гривень. Якщо працівника фіскальної служби визнають винним, йому загрожує до 10 років позбавлення волі  без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.