Марія Горбань, Слідство.Інфо

Слідчі Держбюро розслідувань вимагають від Національного агентства з розшуку та менеджменту активів надати інформацію про конкурс на управителя «Межигір’ям». Бюро розслідує можливе «службове недбальство» працівників АРМА.

Про це повідомила пресслужба агентства.

«Державне бюро розслідувань з’ясовує, чому АРМА не може обрати управителя «Межигір’ям», — йдеться в повідомленні.

Пресслужба повідомляє, що напередодні АРМА отримала від Держбюро розслідувань листа — слідчим потрібна інформація про прийняття активів резиденції президента-втікача Януковича «Межигір’я», оцінку майна, інвентаризацію, проведення конкурсу на управителя тощо.

Нового управителя резиденцією президента-втікача «Межигір’я» АРМА шукає вже понад півроку. Фото — Слідство.Інфо

Як раніше писало Слідство.Інфо, на початку квітня в офісі АРМА проводили обшук детективи Національного антикорупційного бюро. Обшуки були пов’язані з кримінальним провадженням щодо ймовірного протиправного заволодіння майном агропромислової групи «Росток-Холдинг».

«Межигір’я» — це понад 140 гектарів землі, 90 будівель, зоопарк, кілька ставків і поле для гольфу. Колишню резиденцію Януковича, яку називають «музеєм корупції», АРМА намагається передати управителю вже понад півроку.

Востаннє АРМА продовжувала конкурс на управління «Межигір’ям» наприкінці квітня. Заявки потенційних управителів приймали до 17 травня.

У попередньому етапі відбору на конкурс подалися три компанії, одна з них — ТОВ «Скомпані» — вперше. Цією компанією керує киянин Олексій Вороненко. Людина з таким самим іменем, за даними проекту Слідства.Інфо «Посіпаки», була помічником народного депутата Євгенія Мураєва.

Притисни корупціонера — натисни «Підтримати» в правому верхньому кутку сторінки! Допоможи Слідству.Інфо!