Народна депутатка Яна Зінкевич написала звернення до керівників Міністерства внутрішніх справ та Державного бюро розслідувань за матеріалами розслідування “Слідства.Інфо” про побиття і знущання над дітьми у притулку “Світанок”. 

Про це парламентарка і учасниця бойових дій на сході України написала на своїй сторінці у Facebook. 

“Днями із сюжету “Слідство.Інфо” мені стало відомо про цинічні знущання над дітьми з одеського притулку “Світанок”. Я негайно написала звернення до міністра Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова та директора Державного бюро розслідувань Романа Труби з проханням взяти під особистий контроль та ініціювати розслідування за фактом булінгу, побиття та погроз”, — зазначила депутатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстокий “Світанок”: Як поліцейські знущалися над дітьми з одеського притулку

Як з’ясувало “Слідство.Інфо”, щонайменше троє співробітників одеської поліції могли застосовувати силу до дітей, які виховувались у центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей “Світанок”.

Журналісти знайшли вихованців, які у різний період перебували у притулку. Діти розповіли, що над ними знущалися декілька співробітників одеської поліції. Зокрема, підлітки повідомили, що впродовж 2018-го року їх неодноразово били поліцейські Володимир Жарчук та Андрій Крецул. Також, за їхніми словами, під час цього був присутній поліцейський Вахтанг Трапаїдзе. Вони кажуть, що Трапаїдзе їх не бив, але спостерігав за діями своїх колег і морально тиснув на дітей.