Перший заступник голови СБУ, який очолює Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, Павло Демчина направив до Генеральної прокуратури заяву про вчинення кримінальних правопорушень співробітниками Національного антикорупційного бюро України. У ній він назвав журналістку Слідства.Інфо Євгенію Моторевську “наближеною до НАБУ”. Текст заяви опублікувала на своїй сторінці у Facebook речниця Служби безпеки України Гітлянська Олена.

Демчина звинуватив керівництво НАБУ в ініціюванні дискредитаційної кампанії з заличенням “наближених до них представників ЗМІ”. Прикладом такої кампанії топ-посадовець СБУ вважає розслідування журналістки Слідства.Інфо “Демчина з іншого життя” про незадекларовані статки Демчини.

“…У результаті 8 березня 2017 року на ряді телевізійних каналів продемонстровано матеріал Євгенії Моторевської під назвою “Демчина з іншого життя”, де мене звинувачено у вчиненні корупційних правопорушень”, – написав Павло Демчина у своїй заяві.

Слідство.Інфо публікує заяву Демчини повністю.

Згідно з декларацією за 2015 рік Павло Демчина офіційно мешкав у відомчому гуртожитку СБУ, не маючи власного житла, автівки чи заощаджень. Утім, матір трьох його дітей та громадянська дружина Ольга Воловчук є власницею чотирьох автівок та дорогої нерухомості.

Лише заміський маєток, який, до слова, не значиться у публічному реєстрі нерухомості, оцінюють у близько 10 мільйонів гривень.