Державне бюро розслідувань закупить на 4,95 мільйонів гривень програмного забезпечення у компанії “Ай Ай Ті Трейдінг”, яка раніше фігурувала у розслідуванні відомства за фактом розтрати бюджетних коштів.

Про намір укласти договір з цією компанією “Слідство.Інфо” дізналося з порталу публічних закупівель Prozorro.

“Ай Ай Ті Трейдінг” повинна впродовж місяця поставити Державному бюро розслідувань 759 пакетів програмного забезпечення Microsoft Office для комп’ютерів.

Як стало відомо “Слідству.Інфо” з ухвали Печерського райсуду Києва, улітку 2019 року слідчі бюро відкрили кримінальне провадження, у якому фігурувала ця компанія. Правоохоронці розслідували “протиправну схему з розтрати бюджетних коштів” під час закупівлі ліцензійного обладнання для Державного центру кібербезпеки. За версією офіційного слідства, дії “Ай Ай Ті Трейдінг” могли призвести до розтрати 300 тисяч гривень. У жовтні слідчі бюро отримали доступ до документів компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Державне бюро розслідувань за рік закупило автомобілів на майже 38 млн грн

Також нещодавно компанія підписала договір з Управлінням справами Верховної Ради. Їм “Ай Ай Ті Трейдінг” за 2,6 мільйонів гривень поставить більше 450 пакетів програмного забезпечення Microsoft Office для комп’ютерів.

Як розповідало раніше “Слідство.Інфо”, Державне бюро розлідувань закупило техніки на 35 мільйонів гривень у фігуранта розслідувань про розкрадання державних коштів. А до цього ДБР уклало договір на понад 77 мільйонів гривень з фірмою, яка раніше завищувала ціни на ремонті лікарні. Ця компанія, за версією слідства, завищила ціни на окремі будівельні матеріали.