ДБР дасть понад 77 млн грн фірмі, яка раніше завищувала ціни на ремонті лікарні

Компанія, яка раніше завищувала ціни на будівельні матеріали під час реконструкції лікарні, буде ремонтувати будівлю територіального управління Державного бюро розслідувань в Києві за 77,5 мільйонів гривень.

Про це “Слідство.Інфо” дізналося з порталу держзакупівель Prozorro.

Договір з фірмою “БК КБР” підписали 18 листопада. Її визнали переможцем за підсумками тендеру. Компанія зобов’язується зробити капітальний ремонт будівлю теруправління ДБР у Києві площею понад сім тисяч квадратних метрів. Відповідно до договору, роботи мають бути виконані до кінця 2020-го року.

Як повідомляли “Наші гроші”, у серпні цього року “Центр інноваційних медичних технологій НАН України” за результатами тендеру замовив у фірми “БК КБР” реконструкцію хірургічного корпусу в Києві за 115 мільйонів гривень.

Журналісти встановили, що компанія завищила ціни на окремі будівельні матеріали. Зокрема, удвічі — на мансардні вікна, що могло збільшити їхню вартість на понад три мільйони гривень. Також журналісти виявили імовірні завищення в ціні бетонної суміші і цементного розчину.

Фірма “БК КБР” створена у 2016 році. Із лютого 2017 року вона отримала державних підрядів на 394 мільйони гривень.

Більше того, “БК КБР” фігурує в кримінальному провадженні про можливе розкрадання коштів під час ремонту бібліотеки в Києві. За даними слідства, фірма виконувала роботи після того, як акти виконаних робіт вже були підписані. Правоохоронці доводять, що обсяги і вартість виконаних робіт могли бути завищені на 74 тисячі гривень.

ми в соцмережах

напишіть нам