Марія Горбань, Слідство.Інфо

В.о. ректора НМУ Богомольця Юрій Кучин підписав наказ про звільнення чоловіка Катерини Амосової професора Володимира Мішалова. Він завідував кафедрою хірургії. Наказ опублікували на офіційному сайті вишу.

У наказі йдеться, що Мішалова звільнили «за вчинення аморального проступку, несумісного з продовженням даної роботи». У коментарі Слідству.Інфо виконувач обов’язків ректора НМУ Юрій Кучин розповів, що підставою для звільнення професора стала організація штурму ректорату медвишу. 

«Ми провели службове розслідування й довели, що саме він керував спортивними молодиками, які намагалися незаконно проникнути в приміщення університету 14 січня. Вони почали атаку лише після того, як Мішалов про це розпорядився. Це видно на відео», — прокоментував Кучин.

Також в.о. ректора додав, що Мішалову вже вручили наказ про звільнення.

Уранці 14 січня Катерина Амосова разом із членами її команди та невідомими намагалися прорватися в будівлю ректорату НМУ Богомольця. Вони пошкодили турнікет на вході в корпус, також постраждало кілька працівників університету. Конфлікт між Амосовою та Міністерством охорони здоров’я триває вже майже рік. За цей час екс-ректорка двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «На іноземців дивляться як на долари»: що передувало трагедії зі студенткою в університеті ім. Богомольця