Роботи журналістів проекту “Слідство.Інфо” стали фіналістами одразу двох номінацій конкурсу “Честь професії”. Про це стало відомо з офіційного сайту конкурсу.

Матеріал Євгенії Моторевської “Зона на колесах” вийшов у фінал номінації “Найкращий матеріал з громадянської позицією”. У матеріалі йдеться не лише про незаконний обіг наркотиків у Бучанській в’язниці, також доведена причетність самих правоохоронців до реалізації схем поставки. Саме завдяки цій роботі вдалося підняти досить резонансну тему про те, як українських в‘язнів «садять» на наркотики. Наприкінці минулого року матеріал Євгенії Моторевської переміг у конкурсі для молодих журналістів та наша журналістка отримала нагороду за особливі заслуги в розслідувальній журналістиці від Central European Initiative – CEI та South East Europe Media Organisation.

Також у номінації “Найкраще подання резонансного матеріалу” матеріал Олени Козаченко “Нардеп в законі” про скандальне минуле нардепа Євгена Дейдея, зокрема його причетність до збройних нападів та пограбувань місцевих жителів Одеси. До отримання мандату всі кримінальні справи Дейдея тишком-нишком вдалося закрити.

Церемонія нагородження відбудеться 15 травня 2018 року.

Зичимо журналістам отримати нагороду за свою сміливість та професійність.

Конкурс професійної журналістики “Честь професії” проводить Незалежна асоціація телерадіомовців та Українська асоціація медіа-бізнесу (раніше – Українська асоціація видавців періодичної преси).