Київський завод «Маяк» не сплатив 21 мільйон гривень земельного податку

Поділитися

Мар’яна Мотрунич, Слідство.Інфо

Завод «Маяк», який входить до складу державного концерну Укроборонпром, заборгував Києву понад 21 мільйон гривень земельного податку. Про це Слідство.Інфо дізналося з ухвал Печерського районного суду столиці. «Маяк» виробляє, зокрема, міномети «Молот».

ПАТ «Завод Маяк» має на балансі нерухомість, яку здає в оренду. Восени 2018-го суд погодився надати податківцям доступ до інформації, яка міститься в Укргазбанку, «Міжнародному інвестиційному банку», банку «Альянс». Саме в цих банках відкриті рахунки заводу «Маяк». Головне управління Державної фіскальної служби Києва встановило, що службові особи заводу від квітня 2017 року по серпень 2018-го не сплатили земельний податок з юридичних осіб на більш ніж 21 мільйон гривень. За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Окрім цього, нині завод має кредиторську заборгованість перед банками у 200 мільйонів гривень та борги по зарплатах працівникам — 15 мільйонів.

Водночас згідно з аудиторським звітом за 2014-2017 роки, «Маяк» сплачував земельний податок, зокрема й за перший квартал 2017 року.

(Головне фото — сайт ПАТ «Завод Маяк»)

Поділитися

Не менш важливі розслідування

Партія волонтерів і мільйони на піар: як витрачає гроші політсила Зеленського

Загалом політична сила Зеленського отримала 134 мільйони. Понад 74 — з них пустили на медійну розкрутку. Попри суттєвий грошовий обіг, “Слуга народу” вирішила не наймати співробітників. У партії говорять, що все тримається на ентузіазмі волонтерів.