Серед кандидатів у антикорупційний суд 43 недоброчесних

Поділитися

У конкурсі до Вищого антикорупційного суду 43 кандидати не відповідають критеріям доброчесності. Фактично, кожен третій кандидат – недоброчесний, повідомляють активісти руху “Чесно”.

Конкурс до Вищого антикорупційного суду триває з серпня цього року і зараз у ньому беруть участь 156 кандидатів, з яких мають обрати 39 суддів. Саме вони в майбутньому будуть розглядати корупційні справи щодо високопосадовців. Серед критеріїв доброчесності, за якими громадські активісти аналізували кандидатів, зокрема, є непричетність до корупції або кримінальних правопорушень, ухвалення сумнівних рішень, відповідність стилю життя задекларованим доходам, дотримання норм професійної етики.

Із 43 недоброчесних кандидатів, 28 беруть участь в конкурсі до Вищого антикорупційного суду. Інші 15 позмагаються за суддівське крісло в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

(Головне фото: Цензор.НЕТ)

Поділитися

Не менш важливі розслідування

«Битва за медичну освіту»: що протягом року відбувалося в НМУ Богомольця

Рівно рік тому ректорку НМУ Катерину Амосову вперше відсторонили. Відтоді вона двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли. Що відбувалося протягом року в медвиші, розповідає Слідство.Інфо

«Якби судова реформа відбувалася, ми б тут не стояли»: рідні Небесної Сотні вимагали звільнити «суддів Майдану»

20 лютого, в річницю трагічних подій на Майдані, рідні Героїв Небесної Сотні провели акцію під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Слідство.Інфо побувало на акції