Російські політики та лояльні до влади медіа активно поширюють інформацію про те, що російські військові не «б’ють» по цивільному населенню. Мовляв, це «миротворча» операція, а мета вторгнення — «демілітаризація і денацифікація України».

Ця інформація не відповідає дійсності! Російська Федерація на чолі з Владіміром Путіним має на меті встановити маріонетковий режим в Україні, лояльний до російської влади.  Для цього вони користуються всіма можливими методами — і вбивствами цивільних також.

Лише у перший день повномасштабного нападу Російської Федерації на Україну загинуло 57 українців, ще 169 — отримали поранення.

На ранок 26 лютого від рук загарбників серед українського цивільного населення було 198 загиблих, з них 3 дітей, 1115 поранених, з яких 33 дитини.

Так, 25 лютого російські військові обстріляли дитсадок в Охтирці, внаслідок чого загинуло троє цивільних, з них одна дитина, ще одна дитина була поранена. Обстріл вели забороненими касетними бомбами.

У той же день російська армія обстріляла з «градів» дитячий будинок у Ворзелі Київської області, у якому перебувало 50 дітей — на щастя, без жертв.

Удари по житлових будинках відбувалися у Харкові та інших «гарячих» населених пунктах.

Напади на дитсадок і дитбудинок очільник МЗС Дмитро Кулеба назвав військовими злочинами та порушенням Римського статуту.

Вночі, 27 лютого російська диверсійно-розвідувальна група у Києві розстріляла родину із трьома дітьми. Батьки та одна з дівчаток загинули, двоє дітей у лікарнях Києва.

Російські снаряди продовжують летіти у житлові будинки Києва, Харкова, Бучі та інших українських міст та сіл. Так само розстрілюють цивільні автобуси та автівки. Поширюйте це відео, щоб більше людей взнало про військові злочини Російської Федерації у війні з Україною.