Марія Горбань, Слідство.Інфо

Одеський активіст і політик Олег Михайлик, на якого торік восени скоїли замах у центрі Одеси, заявив, що злочинці отримали 50 тисяч доларів за те, щоб убити його. 

Про це Олег Михайлик розповів під час пресконференції в Одесі.

«За неофіційними даними, за моє вбивство взяли 50 тисяч доларів. Я не хочу стверджувати, грузини це чи ні, але знаю, що розслідування саботували з самого початку», — сказав він.

Михайлик також вважає, що на якісне розслідування справи марно сподіватися й пов’язує це з чинним генпрокурором Юрієм Луценком. А напади на громадських активістів в Одесі, на його думку, ймовірно пов’язані між собою.

«Ми декілька разів зверталися до генпрокуратури, що всі напади на активістів в Одесі  були об’єднані в єдине кримінальне провадження й розслідувалися Службою безпеки України. Нам відмовили», — сказав Михайлик.

Адвокат Михайлика Вадим Оксюта також вважає, що є «єдиний центр замовлення» злочинів проти активістів. 

«Їхня мета — це залякування суспільства. І тут безпосередньо є зв’язок між замахами на Сергія Стерненка, Кузаконя та інших».

Одеський активіст і політик Олег Михайлик. Фото — Facebook

Як повідомляло Слідство.Інфо, нещодавно справу про замах на Олега Михайлика повернули одеській поліції. Раніше провадження розслідувало Головне управління Нацполіції. Провадження передали до Києва саме для забезпечення якісного розслідування. Однак нещодавно його знову віддали до Одеси.

Олег Михайлик відомий боротьбою проти незаконних забудов на морському узбережжі та критикою діяльності міського голови Одеси Геннадія Труханова. Напад на громадського діяча стався ввечері 22 вересня минулого року. Йому прострелили груди в ста метрах від будівлі обласної поліції. Куля пробила руку, роздробила ребро й порвала артерію. Олег Михайлик переніс клінічну смерть, утім, попри важкі травми, вижив. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Замах на Михайлика: що не так з офіційною версією

Слідство.Інфо з власних джерел отримало інформацію про те, де був стрілок у момент замаху на Михайлика. Редакція проаналізувала документ і зіставила місце перебування нападника з місцями розташування офіційних підозрюваних у той вечір. Журналісти знайшли документи, які піддають сумніву версію офіційного слідства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Замах на Михайлика: стало відомо, звідки стріляли