Французька компанія Total та італійська Eni заморозили виплати за забруднену російську нафту, що надходила у квітні з Білорусі нафтопроводом «Дружба». Про це повідомила Reuters з посиланням на власні джерела.  

Компенсації західним компаніям за мільйони барелів забрудненої нафти виплачуватиме російська «Транснефть».

Про те, як брудна нафта, яку злили в трубопровід у селі в Самарській області, щоб приховати розкрадання, призвела до міжнародного скандалу та мільйонних збитків — розповіло OCCRP.

«Брудна нафта» повинна була замаскувати розкрадання

На Мозирському  нафтопереробному заводі в Білорусі заявили, що отримали з Росії нафтопроводом «Дружба» партію забрудненої нафти 19 квітня. Трубопровід — важливий постачальник нафти до Європи, до нього технологічно прив’язані НПЗ у Білорусі, Польщі, Угорщині, Словаччині, Німеччині та Чехії. На рік ним проходить чверть російського експорту нафти (близько 65 мільйонів тонн).

Закупник — концерн «Белнефтехим» — заявив, що вимагатиме від «Транснефти», що працює на ділянці труби в Росії, компенсацію в «сотні мільйонів доларів». На заводах у Білорусі також заявили про загрозу пошкодження обладнання через високий вміст у нафті органічних хлоридів. У «Транснефти» визнали порушення та сказали, що забруднена нафта потрапила в нафтогін у Самарській області. Про обставини в компанії нічого не повідомили.

Транзит російської нафти з Білорусі в Європу зупинили 24 квітня. За два дні в Росії відкрили кримінальну справу.

Слідчі встановили, що нафту забруднили в березні-квітні 2019 року на вузлі зливу нафти поблизу села Ніколаївка Самарської області. Там розташований приватний вузол зливу нафти в магістральну трубу. За версією слідчих, це зробили шестеро учасників злочинного угруповання, які намагалися приховати розкрадання нафти за період з серпня 2018 року «на більш ніж мільйон рублів».

Слідчі з’ясували, що членами угрупування були генеральна директорка компанії «Нефтеперевалка», її заступник, гендиректор «Петронефть Актив» і заступник директора компанії «Магистраль». Четверо фігурантів заарештовані, двох оголосили в розшук.

«Медуза» з посиланням на учасників нафтових угод пише, що серед фігурантів справи тільки «номінальні особи». Вузлом, на якому забруднена нафта потрапила в трубопровід, керувала компанія «СамараТрансНефть-терминал», що входить до групи «Петронефть».

Засновника «Петронефть» Романа Трушева оголосили в міжнародний розшук у справі щодо забруднення нафтопроводу, повідомляють ЗМІ. Імовірно підозрюваний переховується в Німеччині.

Подібні приватні вузли зливу нафти, як у Ніколаївці, належать великим нафтовим компаніям, і вони самі приймають нафту від різних джерел по договору з «Транснефтью» та передають її далі в систему нафтопроводів. Скільки їх у Росії, невідомо. Це пояснив Путіну очільник «Транснефти» Микола Токарев.

Фото — Facebook

Оцінки шкоди владою Росії та іншими країнами відрізняються

Віце-прем’єр РФ Дмитро Козак, який курирує паливно-енергетичний комплекс, пообіцяв, що «Транснефть» компенсує шкоду всім, хто доведе, що зазнав збитків. За словами Козака, списків тих, кому виплачуватимуть компенсацію, наразі не визначили.   

У Міненерго оцінили загальні збитки менш ніж у 100 мільйонів доларів.

Однак президент Білорусі Олександр Лукашенко припустив, що країна зазнала збитків на понад 100 мільйонів. За підрахунками ЗМІ, збитки країні можуть сягати майже 500 мільйонів доларів. Втрати будуть довготривалими: пропускна здатність «Дружби» у 2019 році зменшилася до 40 мільйонів тонн, і тепер втрачає від більш ніж 140 до 300 мільйонів доларів.

Враховуючи компенсацію Білорусі, загальні збитки Росії від «брудної» нафти можуть перевищити три мільярди доларів, пише The Bell. На тлі загострення відносин з Росією, Білорусь намагатиметься порахувати збитки по максимуму, припускає видання.

Окрім того, Білорусі та Росії знадобиться близько трьох років, щоб переробити забруднену нафту, розбавляючи її зі звичайною, розповіли експерти. За оцінками Reuters, загалом забрудненої нафти виявилося 5 мільйонів тонн на більш ніж 2,5 мільярди доларів.

Заступник міністра енергетики Казахстану Асет Магауов заявив, що під час транспортування нафтогоном «Дружба» забруднилося близько 600 тисяч тонн казахської нафти. Суму збитків він не назвав, однак Reuters підрахував, що він може складати від 40 до 80 мільйонів доларів.

«Укртранснафта» повідомила, що недоотримала близько мільйона євро виторгу через зупинку транзиту нафти у напрямку Словаччини, Чехії та Угорщини. Ці країни наразі не заявляли про збитки.

За даними джерел «Коммерсанта», попри серйозність інциденту, кадрових змін у «Транснефти» не буде.