Завдяки проекту «Суддівська кров» журналісти Слідства.інфо проаналізували родинні зв’язки всіх чинних українських суддів і нарахували 226 династій*, в яких «меч Феміди» передавався від старшого покоління молодшомуПри чому, деякі з них налічують до десяти членів родини, які працюють у судовій системі.

*Суддівськими династіями вважаються родини, де суддями є батьки та діти, тітки/дядьки та племінники, тещі/тесті/свекри/свекрухи та невістки/зяті. Враховувалися чинні судді й судді у відставці.

«Суддівська кров» — це база даних суддівських родичів. Проект реалізовують команда журналістів-розслідувачів Слідства.Інфо та громадські активісти, за підтримки OCCRP (Проект розслідування корупції та організованої злочинності). Платформа дозволяє будь-кому простежити родинні зв’язки судді та викрити потенційні зловживання. Шукати можна у двох напрямках: за прізвищем судді ви отримаєте дані про його родичів; за прізвищем родича — відстежите зв’язок із суддею. Ви також можете клікнути на карту України та знайти потрібного суддю через суд, в якому він працює.