Експоліцейський підполковник Віталій Манасян подав до суду на Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України (ДСР НПУ). У них позивач вимагає визнати наказ про звільнення протиправним та скасувати його, а також стягнути заробіток за час вимушеного прогулу.

Про це «Слідство.Інфо» дізналося з реєстру судових рішень. Манасян також підтвердив свій намір судитися у коментарі редакції.

11 травня Віталій Манасян звернувся до Київського окружного адміністративного суду з позовом до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, у якому просить суд визнати протиправним та скасувати наказ департаменту поліції про звільнення та вимагає поновити його на посаді, яку він обіймав до цього. У позовній заяві від 23 травня колишній працівник вимагає від Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України стягнути на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Віталій Манасян

Хочеш знати правду, яку від тебе приховують? Підтримай нашу роботу, щоб ми могли робити більше розслідувань!

У коментарі «Слідству.Інфо», Віталій Манасян повідомив, що на своє представництво в суді він видав довіреність адвокату.

«Я свою позицію виклав адвокату, не хочу туди навіть близько підходити. Дасть Бог,  без мене це все минеться, мені не хочеться в це занурюватися. Насправді це дуже неприємно», — наголосив Манасян.

На запитання про очікування від суду, Манасян зауважив, що його основна мета — відновити своє ім’я.

«Мене звільнили незаконно. Чи хочу я там працювати? Ні. Але відновити своє ім’я, що я не негідник, який там хамив, грубіянив… Я не збираюся виправдовуватися, я все зроблю згідно із законом. Усі отримають заслужене покарання», — додав експоліцейський.

Нагадаємо, 21 квітня у столичному ресторані «Goodwine» співробітник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції та підприємець Максим Шкіль не поділили столик в ресторані. Причиною конфлікту, імовірно, стало помилкове подвійне бронювання одного столика. Через це зав’язався конфлікт, якому публічності надав Максим Шкіль. З його слів, правоохоронець Віталій Манасян реагував на зауваження працівників закладу погрозами і лайкою, а також погрожував бізнесмену. За кілька годин після допису Шкіля, Манасяна звільнили. Експравоохоронець вказує, що рішення про його звільнення було ухвалено незалежно від службового розслідування та додає, що суд розставить усі крапки над «і».

Додамо, перший позов суд розгляне за правилами загального позовного провадження без участі Манасяна, другий — за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Читайте також: «Подобається купувати авто, ремонтувати їх та продавати»: дружина слідчого з Дніпра придбала аж сім автівок за низькими цінами