Цифра тижня: грошові збитки через стрілянину в Княжичах оцінили в 3,2 мільйона гривень

Поділитися

Грошові збитки через стрілянину в Княжичах, під час якої загинуло п’ятеро поліцейських, оцінили в 3 298 386 гривні.

З них 3,2 мільйона гривень виплатили як грошову компенсацію родичам загиблих, 72 тисячі пішли на ремонт розстріляних поліцейських автівок, ще 26 витратили на закупівлю нових бронежилетів, касок і поліцейської форми.

Трагедія в селі Княжичі під Києвом сталася 4 грудня 2016 року. Тоді внаслідок проваленої спецоперації із затримання банди ймовірних грабіжників між різними підрозділами поліції почалася перестрілка, загинули двоє поліцейських розвідників, двоє співробітників поліції охорони та командир групи спецпризначенців КОРДу. 

Торік прокуратура затримала п’ятьох підозрюваних у трагедії. Та наразі жоден з них не перебуває під вартою. Керував спецоперацією начальник карного розшуку Києва Леонід Курята. Після трагедії його звільнили з поліції, а прокуратура оголосила підозру в організації вбивства поліцейських і перевищенні службових повноважень. Щоправда, 15 листопада цього року Курята отримав нову посаду — став начальником поліції прифронтового Бахмута.

Поділитися

Не менш важливі розслідування

«Битва за медичну освіту»: що протягом року відбувалося в НМУ Богомольця

Рівно рік тому ректорку НМУ Катерину Амосову вперше відсторонили. Відтоді вона двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли. Що відбувалося протягом року в медвиші, розповідає Слідство.Інфо

«Якби судова реформа відбувалася, ми б тут не стояли»: рідні Небесної Сотні вимагали звільнити «суддів Майдану»

20 лютого, в річницю трагічних подій на Майдані, рідні Героїв Небесної Сотні провели акцію під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Слідство.Інфо побувало на акції