#ФактТижня: майже 80% українців не довіряють українським судам

Поділитися

Згідно з результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, 78,5% українців не довіряють судам України.

Частково або повністю українським судам довіряють лише 12,3% опитаних. Ще 9,2% – не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповідати.

Також, на запитання “Як змінилося Ваше ставлення до судів України протягом останніх 3-4 років?” 31,3% респондентів відповіли, що їхнє ставлення погіршилося. Лише 2,7% опитаних вважають, що покращилося. Ще 58,1% стверджують, що їхнє ставлення не змінилося, а 7,9% не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповідати.

Для проведення цього опитування КМІС поспілкувався з 2011 респондентами зі 110 населених пунктів усіх регіонів України (крім окупованих територій Криму й Донбасу). Соціологи стверджують, що така вибірка є репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Поділитися

Не менш важливі розслідування

«Битва за медичну освіту»: що протягом року відбувалося в НМУ Богомольця

Рівно рік тому ректорку НМУ Катерину Амосову вперше відсторонили. Відтоді вона двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли. Що відбувалося протягом року в медвиші, розповідає Слідство.Інфо

«Якби судова реформа відбувалася, ми б тут не стояли»: рідні Небесної Сотні вимагали звільнити «суддів Майдану»

20 лютого, в річницю трагічних подій на Майдані, рідні Героїв Небесної Сотні провели акцію під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Слідство.Інфо побувало на акції