«Місто вкрадених квартир»: причетний до масштабних квартирних афер нотаріус продовжує працювати

Поділитися

Євгенія Моторевська, Слідство.Інфо

Київський нотаріус Олександр Шупеня, який за версією правоохоронних органів був членом шахрайської групи, продовжує працювати й оформлювати майнові угоди.

Про це йдеться у фільмі Слідства.Інфо «Місто вкрадених квартир».

Шахрайське угруповання, до якого нібито входив й Олександр Шупеня, прокуратура затримала в жовтні 2018 року під час укладання фіктивної угоди на квартиру. Правоохоронці стверджують, що шахоаї протягом трьох років незаконно переоформлювали на підставних людей нерухомість померлих киян, а потім перепродували квартири чесним покупцям.

Олександр Шупеня, за версією слідчих, системно посвідчував договори на нерухомість на підставі підроблених документів і навіть без участі сторін. Правоохоронці вважають, що він причетний до незаконного переоформлення понад 70 квартир у Києві та Одесі. Як підрахувало Слідство.Інфо, загальна вартість цієї нерухомості складає понад 3 мільйони доларів.  

Журналісти зустріли нотаріуса на його робочому місці. Причетність до шахрайської схеми він заперечив і попросив залишити його кабінет.

Поділитися

Не менш важливі розслідування

Партія волонтерів і мільйони на піар: як витрачає гроші політсила Зеленського

Загалом політична сила Зеленського отримала 134 мільйони. Понад 74 — з них пустили на медійну розкрутку. Попри суттєвий грошовий обіг, “Слуга народу” вирішила не наймати співробітників. У партії говорять, що все тримається на ентузіазмі волонтерів.