Мерія Одеси відповідатиме за пожежу в таборі “Вікторія”: постраждалі вимагають 4 млн компенсації

Поділитися

Суд визнав Одеську міську раду відповідачем у справі про пожежу в табору “Вікторія”. Батьки постраждалих дітей вимагають від мерії компенсацію у розмірі близько 4 млн грн. Слідство.Інфо дізналося про це із повідомлення Центру правового моніторингу.

Пожежа у дитячому таборі “Вікторія” відбулася з 15 на 16 вересня минулого року, внаслідок неї загинуло троє дітей. Розслідування справи триває і до сьогодні. Раніше суд дозволив батькам постраждалих дітей провести комплексну незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу табору через те, що офіційне слідство так і не встановило причини виникнення пожежі.

На судовому засіданні за обвинуваченням директора табору Петросяна Саркісяна, що відбулося 2 липня, адвокат 37-постаржадалих дітей внаслідок пожежі Микола Стоянов подав клопотання з уточненими позовними вимогами. У документі позовні вимоги пред’явлені й Одеській міській раді, в чиєму відомстві знаходиться дитячий табір.

Крім цього, родини дітей, які відпчивали у таборі, коли сталася пожежа, вимагають грошової компенсації від мерії у розмірі по 100 тис. грн, окрім двох дітей, вони заявили – по 200 тис. Сумарно виходить 3 млн 900 тис. грн.

Також адвокат просив накласти арешт на майно громади в розмірі позовних вимог. Однак, його повернули для усунення неточностей.

На наступному засіданні планують допитати свідків у справі.

Головне фото – Центр правового моніторингу.

Поділитися

Не менш важливі розслідування

«Битва за медичну освіту»: що протягом року відбувалося в НМУ Богомольця

Рівно рік тому ректорку НМУ Катерину Амосову вперше відсторонили. Відтоді вона двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли. Що відбувалося протягом року в медвиші, розповідає Слідство.Інфо

«Якби судова реформа відбувалася, ми б тут не стояли»: рідні Небесної Сотні вимагали звільнити «суддів Майдану»

20 лютого, в річницю трагічних подій на Майдані, рідні Героїв Небесної Сотні провели акцію під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Слідство.Інфо побувало на акції