Генпрокуратура оприлюднила ще одне пояснення зустрічі із Ставицьким в Ізраїлі

Поділитися

Заступники генпрокурора Анжела Стрижевська та Євген Єнін зустрічалися з міністром-втікачем Едуардом Ставицьким в Ізраїлі “у розвиток попереднього візиту Луценка та досягнутих домовленостей під час зустрічі з компетентними органами”.

Так зустріч заступників Луценка Генпрокуратура пояснила у відповіді на запит юриста експертної організації “StateWatch” Володимира Петраковського.

Також у Генпрокуратурі підтверджують – жодних додаткових документів державі Ізраїль під час цього візиту не надсилали, а представники державних органів країни не супроводжували заступників Луценка під час зустрічі із Ставицьким.

Про зустріч прокурорів  з підозрюваним Ставицьким, яка виглядала неофіційною та скидалась радше на спробу досягти “таємної згоди” у кримінальній справі міністра-втікача, стало відомо із розслідування Слідства.Інфо “Генеральна домовленість”. Тоді Генеральна прокуратура одразу заявила про офіційний статус зустрічі. Утім, як заявив слідчий Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Андрій Родіонов, ані Стрижевська, ані Єнін не могли брати участь у перемовинах із Ставицьким, бо на той момент не мали жодного процесуального статусу в його справі.

Крім цього, за його словами, аби офіційно діяти у цих переговорах українська сторона мала б мати дозвіл від держави Ізраїль, який прокуратура досі не може продемонструвати.

Слідство.Інфо на початку червня оприлюднило у фільмі “Генеральна домовленість” частину аудіозапису розмови екс-міністра часів Януковича Едуарда Ставицького з заступниками генпрокурора Анжелою Стрижевською та Євгеном Єніним. На ньому вони обговорюють деталі кримінальної справи проти Ставицього щодо відчуження Межигір’я та намагаються досягти домовленості про зміну статті, за якою порушене кримінальне провадження.

 

Поділитися

Не менш важливі розслідування

«Битва за медичну освіту»: що протягом року відбувалося в НМУ Богомольця

Рівно рік тому ректорку НМУ Катерину Амосову вперше відсторонили. Відтоді вона двічі поновлювалася на посаді і її тричі звільняли. Що відбувалося протягом року в медвиші, розповідає Слідство.Інфо

«Якби судова реформа відбувалася, ми б тут не стояли»: рідні Небесної Сотні вимагали звільнити «суддів Майдану»

20 лютого, в річницю трагічних подій на Майдані, рідні Героїв Небесної Сотні провели акцію під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Слідство.Інфо побувало на акції