Презентація фільму “Король контрабанди” у Києві

Час: 26 лютого 2020, 19:00 (середа)
Місце: Будинок кіно

Опис події:

«Король контрабанди» — фільм-розслідування про відомого українського бізнесмена, який завдяки великим грошам та зв'язкам змусив державу працювати на себе.

Одесит Вадим Альперін — один із найбільш загадкових українських бізнесменів, якого ще називають «королем української контрабанди». Вперше про Альперіна заговорили у 2008-му році, коли сомалійські пірати захопили його судно «Фаїна» з українськими моряками на борту. Після цих трагічних подій Альперін зник з інформаційного простору на багато років.

Наприкінці 2019-го українські правоохоронці провели масштабну спецоперацію та викрили митні схеми Альперіна. Наразі детективи продовжують розслідування проти Вадима Альперіна та, як вони стверджують, його спільників із митниці.

Ми отримали докази того, що Вадим Альперін купував посадових осіб у правоохоронній та судовій системах, щоб владнати власні проблеми та сприяти розслідуванням щодо своїх конкурентів. Тим слідчим, які намагалися боротися з його схемами, він мстився.

У фільмі-розслідуванні «Король контрабанди» ми покажемо і розкажемо як купується держава. А також назвемо прізвища посадовців, які її продаюють.

 

Поділитися подією:

Новини

Партнери сайту

Станьте нашим партнером

Перевірочний код

Станьте нашим партнером

Партнерська пропозиція відправлена!