Презентація фільму «Два трактори за межами Рівного»

Час: 18:00, понеділок
Місце: Інформаційно-освітній простір INFOHUB у Рівному

Опис події:

Фільм «Два трактори за межами Рівного, Україна» — це історія крадіжки двох тракторів у фермерів із Рівненщини. Ці, на перший погляд прості злочини, поліція розслідує вже понад десять років.

Фермери не здаються і продовжують шукати трактори: пишуть звернення і скарги, ходять на прийоми до посадовців і дають поліцейським гроші на «бензин та жалюзі». Усе це не дає жодних результатів, тому фермери беруть правосуддя у свої руки. Разом із журналістами-розслідувачами вони вирушають на пошуки тракторів і зустрічаються з ймовірними крадіями.

Над цим фільмом журналісти «Слідства.Інфо», «Четвертої влади» та OCCRP (проект розслідування корупції та організованої злочинності) працювали понад рік. Він не про масштабні корупційні схеми з гучними іменами, а про життя простих людей, які змушені самотужки шукати злочинців.

Змінюються президенти і уряди, керівники Міністерства внутрішніх справ і обласних департаментів. Єдине лишається незмінним — байдужа і корумпована система. Живучи у ній, надзавдання — не втратити надію та віру в свою країну.

Поділитися подією:

Новини

Партнери сайту

Станьте нашим партнером

Перевірочний код

Станьте нашим партнером

Партнерська пропозиція відправлена!